Volkswagen Golf

VW Golf | Golf 3 | VW Passat

Najnowsze tematy na Forum.Volkswagen-Golf.pl

VW Golf Forum

Aktualności

VW Scirocco

Tytuł najbardziej męskiego samochodu w plebiscycie „Męska Rzecz 2008" zdobył Volkswagen Scirocco. Do konkursu zorganizowanego przez TVN Turbo zostały zgłoszone 144 produkty w 5 kategoriach.

vw
golf twindrive

Mimo, że Golf twinDRIVE znajduje się jeszcze w fazie testowej, to już dziś wiadomo, że przy całej swej innowacyjności jest samochodem szybkim, w pełni komfortowym, świetnie sprawdzającym się w codziennym użytkowaniu.

vw
08.05.2009
vw golf
Nowy VW Golf Plus

Zapożyczył charakterystyczny przód od swojego mniejszego brata i podobnie jak on postawił na atrakcyjne i bogate wnętrze. W salonach pojawił się właśnie nowy Golf Plus.

 

vw
Zdjęcie: VW Golf na autostradzie

Po zimie warto sprawdzić stan techniczny naszego samochodu. Pomogą w tym partnerzy serwisowi Volkswagena, którzy szybko, sprawnie i profesjonalnie wykonają wiosenny przegląd pojazdu.

vw

Czy samochody nie staną się zbyt skomplikowane i drogie ze względu na coraz wymyślniejsze rozwiązania techniczne? Jaka jest wizja Volkswagena w tym względzie? Na to pytanie odpowie prof. dr Ulrich Hackenberg

vw

Systemy wspomagające kierowcę są istotną częścią filozofii Volkswagena, w myśl której chcemy uczynić samochód jeszcze bardziej komfortowym i bezpiecznym.

vw

W modelu up! silnik umieszczono z tyłu samochodu - co ma na celu ta innowacja?

vw

Dzięki „New Small Family" Volkswagen stworzył całkiem nową serię modeli. Jaka idea przyświecała koncernowi?

vw

Ważnym aspektem mogącym zredukować zużycie paliwa jest masa pojazdu. Jednak wprowadzane dziś na rynek modele są raczej coraz większe i cięższe. Czy ten trend się utrzyma?

vw

Coraz częściej słychać o tym, że przyszłość należy do pojazdów z napędem elektrycznym. Volkswagen pracuje nad koncepcją komór spalania odpornych na wysokie temperatury i angażuje się mocno w technologię litowo-jonowa dla...

vw
do góry